LD39150PT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: LD39150PT33-R
İstehsalçı / Marka: STMicroelectronics
Məhsulun təsviri IC REG LINEAR 3.3V 1.5A PPAK
Datasheets: LD39150PT33-R.pdf
RoHs Status Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Fondun vəziyyəti 3300 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3300 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
LD39150PT33-R xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi LD39150PT33-R İstehsalçı STMicroelectronics
Təsvir IC REG LINEAR 3.3V 1.5A PPAK Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 3300 pcs Məlumat bazası LD39150PT33-R.pdf
Gərginlik Dropout (Max) 0.4V @ 1.5A Voltaj - Çıxış (Min / Sabit) 3.3V
Voltaj - Çıxış (Maks) - Voltaj - Giriş (Maks) 6V
Təchizatçı Qurğu Paketi PPAK Series -
Qoruma Xüsusiyyətləri Over Current, Over Temperature Qablaşdırma Original-Reel®
Paket / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Çıxış növü Fixed Çıxış Konfiqurasiyası Positive
Başqa adlar 497-6144-6 Əməliyyat temperaturu -40°C ~ 125°C (TJ)
Tənzimləyicilərin sayı 1 Montaj Tipi Surface Mount
Ətraflı Təsviri Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A PPAK Cari - Sessiz (Iq) 2.5mA
Cari - Çıxış 1.5A Control Xüsusiyyətləri -