STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: STTH2002CG
İstehsalçı / Marka: STMicroelectronics
Məhsulun təsviri DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Datasheets: STTH2002CG.pdf
RoHs Status Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Fondun vəziyyəti 57513 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
Qiymətləndirmə Qiyməti (ABŞ dolları ilə)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
STTH2002CG xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi STTH2002CG İstehsalçı STMicroelectronics
Təsvir DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 57513 pcs Məlumat bazası STTH2002CG.pdf
Voltaj - İleri (Vf) (Max) @ If 1.1V @ 10A Voltaj - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Təchizatçı Qurğu Paketi D2PAK Sürət Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Geri Qaytarma Süresi (trr) 27ns
Qablaşdırma Tube Paket / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Başqa adlar 497-3546-5 Əməliyyat temperaturu - Junction 175°C (Max)
Montaj Tipi Surface Mount Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited)
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Diod Tipi Standard
Diod Yapılandırması 1 Pair Common Cathode Ətraflı Təsviri Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Cari - Ters Sızma @ Vr 10µA @ 200V Cari - orta rektifikasiya edilmiş (Io) (diod başına) 15A