SCFS12000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: SCFS12000
İstehsalçı / Marka: Semtech
Məhsulun təsviri DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS12000.pdf
RoHs Status Qurğuşun / RoHS uyğun gəlməmişdir
Fondun vəziyyəti 351 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
Qiymətləndirmə Qiyməti (ABŞ dolları ilə)
25 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
SCFS12000 xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi SCFS12000 İstehsalçı Semtech Corporation
Təsvir DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğuşun / RoHS uyğun gəlməmişdir
Mövcud Miqdarı 351 pcs Məlumat bazası SCFS12000.pdf
Gerilim - Pik Reverse (Max) Standard Voltaj - İleri (Vf) (Max) @ If 1.5A
Gərginlik - dağılma - Series -
RoHS Status Bulk Geri Qaytarma Süresi (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ if, F. - Polarizasiya Axial
Əməliyyat temperaturu - Junction 150ns Montaj Tipi Through Hole
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı Parça nömrəsi SCFS12000
Genişləndirilmiş Təsvir Diode Standard 12000V (12kV) 1.5A Through Hole Diod Yapılandırması 5µA @ 12000V
Təsvir DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Cari - Ters Sızma @ Vr 23.4V @ 3A
Cari - orta rektifikasiya edilmiş (Io) (diod başına) 12000V (12kV) Kapasitans @ Vr, F. -55°C ~ 150°C