SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: SCFS8000
İstehsalçı / Marka: Semtech
Məhsulun təsviri DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Datasheets: SCFS8000.pdf
RoHs Status Qurğuşun / RoHS uyğun gəlməmişdir
Fondun vəziyyəti 446 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Qiymətləndirmə Qiyməti (ABŞ dolları ilə)
25 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
SCFS8000 xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi SCFS8000 İstehsalçı Semtech Corporation
Təsvir DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğuşun / RoHS uyğun gəlməmişdir
Mövcud Miqdarı 446 pcs Məlumat bazası SCFS8000.pdf
Gerilim - Pik Reverse (Max) Standard Voltaj - İleri (Vf) (Max) @ If 500mA
Gərginlik - dağılma - Series -
RoHS Status Bulk Geri Qaytarma Süresi (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ if, F. - Polarizasiya Axial
Əməliyyat temperaturu - Junction 150ns Montaj Tipi Through Hole
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı Parça nömrəsi SCFS8000
Genişləndirilmiş Təsvir Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diod Yapılandırması 1µA @ 8000V
Təsvir DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Cari - Ters Sızma @ Vr 16.2V @ 3A
Cari - orta rektifikasiya edilmiş (Io) (diod başına) 8000V (8kV) Kapasitans @ Vr, F. -55°C ~ 150°C