DNR30US05
XP PowerXP Power
DNR30US05 Image
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: DNR30US05
İstehsalçı / Marka: XP Power
Məhsulun təsviri AC/DC CONVERTER 5V 30W
Datasheets: DNR30US05.pdf
RoHs Status Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Fondun vəziyyəti 2590 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2590 pcs
Qiymətləndirmə Qiyməti (ABŞ dolları ilə)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
DNR30US05 xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi DNR30US05 İstehsalçı XP Power
Təsvir AC/DC CONVERTER 5V 30W Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2590 pcs Məlumat bazası DNR30US05.pdf
Voltaj - Çıxış 4 - Voltaj - Çıxış 3 -
Voltaj - Çıxış 2 - Voltaj - Çıxış 1 5V
Gərginlik - İzolyasiya 3kV Voltaj - Giriş 90 ~ 264 VAC
Tipi Enclosed Ölçü / Ölçü 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Güc (vattlar) 30W
Başqa adlar 1470-1097 Əməliyyat temperaturu -20°C ~ 70°C (With Derating)
Çıxış sayıları 1 Montaj Tipi DIN Rail
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) Not Applicable Minimum yük tələb olunur No
Məhsuldarlıq 79% Ətraflı Təsviri Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input
Cari - Çıxış (Maks) 6A Onaylar CE
Proqramlar Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Göndərmə
DHL / FEDEX / UPS ilə PULSUZ GÖNDƏRMƏ 1.000 ABŞ dolları məbləğində SİFARİŞ SATIŞ.
FEDEX www.FedEx.com Əsas göndərmə haqqı 35,00 ABŞ dollarından zona və ölkədən asılıdır.
DHL www.DHL.com Əsas göndərmə haqqı 35,00 ABŞ dollarından zona və ölkədən asılıdır.
UPS www.UPS.com Əsas göndərmə haqqı 35,00 ABŞ dollarından zona və ölkədən asılıdır.
TNT www.TNT.com Əsas göndərmə haqqı 35,00 ABŞ dollarından zona və ölkədən asılıdır.
FedexDHLUPSTNT
SON DƏQİQƏ GARANTİ
İlgili Etiketler
Əlaqədar məhsullar
DNR30US12
DNR30US12
İstehsalçılar: XP Power
Təsvir: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Səhmdarlar: 2226 pcs
Yüklə: DNR30US12.pdf
RFQ
DNR24A
DNR24A
İstehsalçılar: Crouzet
Təsvir: CONTROL LIQ LEVEL 24VAC DIN RAIL