DNR30US24
XP PowerXP Power
DNR30US24 Image
Image nümayəndəlik ola bilər. Məhsul detalları üçün spesifikasiyalara baxın.
Məhsul haqqında ümumi məlumat
Hissə nömrəsi: DNR30US24
İstehsalçı / Marka: XP Power
Məhsulun təsviri AC/DC CONVERTER 24V 30W
Datasheets: DNR30US24.pdf
RoHs Status Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Fondun vəziyyəti 2777 pcs stock
Dən gəmi Honq Konq
Göndərmə yolu DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2777 pcs
Qiymətləndirmə Qiyməti (ABŞ dolları ilə)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
İstək Sitatla
  • Qty:
Əgər göstərilənlərdən daha çox miqdar varsa, bizə hədəf qiymətini verin.
  • Hissə nömrəsi
  • Şirkət Adı
  • Əlaqə Adınız
  • E-poçt
  • Mesaj
DNR30US24 xüsusiyyətləri
Hissə nömrəsi DNR30US24 İstehsalçı XP Power
Təsvir AC/DC CONVERTER 24V 30W Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2777 pcs Məlumat bazası DNR30US24.pdf
Voltaj - Çıxış 4 - Voltaj - Çıxış 3 -
Voltaj - Çıxış 2 - Voltaj - Çıxış 1 24V
Gərginlik - İzolyasiya 3kV Voltaj - Giriş 90 ~ 264 VAC
Tipi Enclosed Ölçü / Ölçü 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Güc (vattlar) 30W
Başqa adlar 1470-1099 Əməliyyat temperaturu -20°C ~ 70°C (With Derating)
Çıxış sayıları 1 Montaj Tipi DIN Rail
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) Not Applicable Minimum yük tələb olunur No
Məhsuldarlıq 86% Ətraflı Təsviri Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Cari - Çıxış (Maks) 1.25A Onaylar CE